mobilom!

Nauč sa to mobilom!

Čo je to?

Prečo sa mám učiť mobilom?

Mobilné vzdelávanie

Pre každého človeka s mobilom
Mobil má skoro každý. Máme ho poruke a tak nás môže aj vzdelávať. ľahko, rýchlo, zábavne.

kupto

Mobilom?

Mobil je stále poruke. Štatistiky hovoria toto:

Vlastnictvo
98%
Internet
78%
WWW
85%
APPs
90%

Kde sme?

A kde to malo význam

V kaviarni

V kaviarni zaúčajú mobilom Brigádnikov a nových zamestnancov vítajú v kaviarni každý mesiac. Zaškoľovanie obsahuje rutinné procesy, ktoré manažéra prevádzky zaťažujú a duševne vysilujú. Preto sme tieto základné pravidlá fungovania prevádzky, pravidlá pre čistotu a správanie preniesli do mobilu. Takto sa nový členovia tímu pripravia pred nástupom do zácviku. Duševné zdravie supervízora sa po tejto […]

Upratovacie služby

Upratujeme s mobilom. Najrôznejšie typy znečistenia, škvŕn a materiálov vyžadujú špeciálne prípravky, ktoré majú rôzny účinok v rôznych kombináciách. Aj keď dennodenne pracujú s podobnými výzvami, aj tak sa pracovníci musia čas od času pozrieť do návodov a odporúčaní. Mobilom im v tom výrazne pomáha.  

V čistiarni

Mobilné vzdelávanie v čistiarni Pomáhame zaúčať nových brigádnikov. Mobilom sa učia procesom, spoznávajú chemikálie a stroje. Učia sa aj práci a komunikácii so zákazníkom, kde hojne využívajú zápis svojich skúseností s nimi, ktorý následne supervízor analyzuje a komentuje. Nenechávame ich v štichu, mobilom je vždy poruke.